تبلیغات
اکواریوم ایران - تترای دم قرمز(شیرین)

اکواریوم ایران
 
خلیج همیشه پارس

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 21 بهمن 1390 توسط امیررضا غفاریان


علت نامگداری این ماهی به نام تترای دم قرمز آینه ای، رنگ قرمز درخشان بر روی دم ماهی است.همچنین بدن ماهی به گونه ای است که نور را منعکس می کند.تترای دم قرمز آینه ای انتخاب خوبی برای آکواریوم های اجتماعی و گزینه ی خوبی برای افراد تازه کار به حساب می آید.

آکواریومی گیاهی همراه با گیاه و تخته سنگ فضاهایی را برای پنهان شدن ماهی فراهم می کند.این امر به کاهش استرس در ماهی کمک بسیاری می کند.آب اسیدی ملایم همراه با فیلتراسیون قوی برای آکواریوم این ماهی لازم است.دمای 22 تا 25 درجه ی سانتی گراد برای این ماهی مناسب است.

برای تکثیر تترای دم قرمز آینه ای به آکواریومی مجزا نیاز است.زیرا سایر ماهی ها به لاروها صدمه وارد می کنند.همچنین لازم است که پس از تخمریزی والدین از آکواریوم خارج شوند.

این ماهی را می توان با انواع غذاهای ریز و کوچک از جمله میگوی آب شور، دافنی، کرم خونی منجمد و غذاهای خشک با کیفیت تغذیه.

این ماهی با سایر گونه های تترا، گورامی، دانیو، رازبورا، ماهی رنگین کمانی، دیسکس، آنجل، گوپی، پلاتی، مولی و دم شمشیری سازگاری دارد.


ترای سلطنتی (امپراتور) ماهی ای صلح جو است که می توان آن را در آکواریوم های اجتماعی نگهداری نمود.این ماهی دارای باله های نیمه شفاف و دمی منحصر به فرد است.زیستگاه این ماهی آمریکای جنوبی است.

تترای سلطنتی (امپراتور) ماهی ای صلح جو است و می توان آن را در انواع آکواریوم ها با ماهی های مختلف نگهداری نمود.این ماهی قدرت سازگاری در آب نیمه شور را نیز دارد.گیاه و تخته سنگ علاوه بر ایجاد فضایی طبیعی و مشابه زیستگاه ماهی، مکان هایی را برای پنهان شدن این ماهی نیز فراهم می کند.یک گروه شش تایی از این ماهی در آکواریوم بهترین انتخاب است.دمای 5/22 تا 26 درجه ی سانتی گراد و پی هاش 5 تا 8 برای این ماهی مناسب است.

تترای سلطنتی گاه و بی گاه در آکواریوم تخمریزی می نماید و پس از تخمریزی خود تخم ها را می خورد.به همین علت برای تکثیر این ماهی باید جفت ماهی را به آکواریومی مجزا منتقل کرد و پس از تخمریزی والدین را از آکواریوم خارج نمود.آب نسبتا" اسیدی برای تخمریزی این ماهی مناسب تر است.لازم است که لارو ها با نوزاد میگوی آب شور تغذیه شوند.

این ماهی را می توان با انواع غذاهای ریز و کوچک از جمله میگوی آب شور، دافنی، کرم خونی منجمد و غذاهای خشک با کیفیت تغذیه نمود.

این ماهی با سایر گونه های تترا، گورامی، دانیو، رازبورا، ماهی رنگین کمانی، دیسکس، آنجل، گوپی، پلاتی، مولی و دم شمشیری سازگاری دارد.برچسب ها: ماهی،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


Begin ParsTools.com Translator Code --> dictionary code Bahar-20.com -->
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک